Home
Garantijas

Garantijas

TEFAL/T-FAL* STARPTAUTISKĀ IEROBEŽOTĀ GARANTIJA

Šo izstrādājumu gan garantijas perioda laikā, gan arī pēc tā var remontēt uzņēmumā TEFAL/T-FAL*.
Piederumus, dilstošās daļas un daļas, kuras var nomainīt lietotājs, ja tādas attiecīgajā valstī ir pieejamas, var iegādāties, kā aprakstīts TEFAL/T-FAL interneta vietnē www.tefal.lv.

Garantija

TEFAL/T-FAL garantē, ka norādītajā garantijas periodā, sākot no sākotnējā iegādes datuma, šajā izstrādājumā nebūs materiālu defektu vai darba defektu, valstīs***, kā norādīts pievienotajā valstu saraksta, sākot no sākotnējās iegādes datuma vai piegādes datumā. Starptautiskā ražotāja garantija attiecas uz visām izmaksām, kas saistītas ar pierādīti defektīvā izstrādājuma atjaunošanu, lai tas atbilstu tā sākotnējām specifikācijām, remontējot vai nomainot defektīvo daļu un ieguldot nepieciešamo darbu. Pēc TEFAL/T-FAL izvēles var tikt piešķirts atbilstošs vai augstākas kvalitātes aizstājējprodukts, tā vietā, lai remontētu bojātu produktu. TEFAL/T-FAL vienīgais pienākums un jūsu ekskluzīvās tiesības saskaņā ar šo garantiju aprobežojas ar šādu remontu vai nomaiņu.

Nosacījumi un izņēmumi

TEFAL/T-FAL nav pienākuma remontēt vai nomainīt izstrādājumu, ar kuru kopā nav saņemts derīgs pirkumu apliecinošs dokuments. Izstrādājumu var piegādāt personīgi vai arī atbilstoši iepakot un nosūtīt ar ierakstītu sūtījumu (vai līdzvērtīgu piegādes metodi) TEFAL/T-FAL autorizētajam servisa centram. Pilnīga informācija par autorizēto servisa centru adresēm katrā valstī ir norādīta TEFAL/T-FAL tīmekļa vietnē (www.tefal.lv), un to var arī noskaidrot, zvanot uz pievienotajā valstu sarakstā norādīto attiecīgo klientu apkalpošanas centru. Lai piedāvātu pēc iespējas labāku pēcpārdošanas servisu un pastāvīgi uzlabot klientu apmierinātību, TEFAL/T-FAL mēdz nosūtīt apmierinātības aptaujas lapas visiem klientiem, kas salaboja vai apmainīja savu produktu vienā no TEFAL/T-FAL autorizētajiem servisa centriem. Šī garantija attiecas tikai uz izstrādājumiem, kas ir iegādāti lietošanai mājsaimniecībā un lietoti mājsaimniecībā, un tā neattiecas uz bojājumiem, kas var rasties nepareizas lietošanas, nolaidības, TEFAL/T-FAL norādījumu neievērošanas, izstrādājuma modificēšanas vai neatļautas remontēšanas dēļ vai arī tādēļ, ka īpašnieks to ir nepareizi iesaiņojis vai piegādes uzņēmums ar to ir nepareizi rīkojies. Tā neattiecas arī uz parastu nodilumu, apkopi vai dilstošo daļu nomaiņu, vai uz šādiem faktoriem:

  • nepareiza ūdens vai dilstošo daļu lietošana;
  • pārkaļķošanās (atkaļķošana jāveic saskaņā ar lietošanas norādījumiem);
  • bojājumi zibens vai jaudas pārsprieguma rezultātā;
  • mehāniski bojājumi, pārslodze;
  • izstrādājuma stikla vai porcelāna daļu bojājumi;
  • lietošana profesionālā vai komerciālā veidā;
  • bojājumi vai slikti rezultāti, ko izraisa nepareizs spriegums vai strāvas frekvence, kas neatbilst izstrādājuma ID plāksnītē vai specifikācijās norādītajai;
  • ūdens, putekļu vai insektu iekļūšana izstrādājumā (izņemot iekārtas, kuru darbība ietver ar insektiem saistītas funkcijas).

Likumā noteiktās patērētāja tiesības

Šī starptautiskā TEFAL/T-FAL garantija neietekmē likumā noteiktās patērētāja tiesības vai tiesības, kuras nevar liegt vai ierobežot, vai tiesības pret mazumtirgotāju, no kura patērētājs izstrādājumu ir iegādājies. Šajā garantijā patērētājam tiek sniegtas konkrētas juridiskas tiesības, un patērētājam var būt arī citas juridiskas tiesības, kuras katrā pavalstī un valstī atšķiras. Patērētājs šādas tiesības var izmantot pēc saviem ieskatiem.

** *Ja izstrādājums ir iegādāts vienā no sarakstā norādītajām valstīm un pēc tam tiek lietots kādā citā no sarakstā norādītajām valstīm, starptautiskās TEFAL/T-FAL garantijas termiņš ir tāds, kāds ir spēkā lietošanas valstī, pat ja izstrādājums ir iegādāts kādā no sarakstā norādītajām valstīm, kurā ir cits garantijas termiņš. Remonts var aizņemt vairāk laika, ja uzņēmums TEFAL/T-FAL attiecīgajā valstī izstrādājumu nepārdod. Ja izstrādājumu jaunajā valstī nevar remontēt, starptautiskā TEFAL/T-FAL garantija aprobežojas ar nomaiņu pret līdzīgu izstrādājumu vai citu izstrādājumu ar līdzīgām izmaksām, ja tas ir iespējams.

* TEFAL sadzīves tehnika tiek pārdota ar T-FAL zīmolu noteiktās teritorijās, piemēram, Amerikā un Japānā. TEFAL / T-FAL ir Groupe SEB reģistrētas tirdzniecības zīmes. Lūdzu, saglabājiet šo dokumentu jūsu atsaucei, ja jūs vēlaties iesniegt prasību saskaņā ar garantiju.

Klikšķini šeit, lai abonētu jaunumus!

Tas ir vienīgais veids, kā nepalaist garām nevienu īpašo piedāvājumu.

Tālāk Vairāk

Uzstādiet un izmēģiniet

Lejupielādējiet lietotni HomeARound un izmēģiniet produktu savā interjerā.

Tefal HomeARound logo

Tefal HomeARound